Dosya:Voice of America Logo.svg

Vikihaber, özgür haber kaynağı!
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Özgün dosya(SVG dosyası, sözde 126 × 53 piksel, dosya boyutu: 1 KB)

Bu dosya Wikimedia Commons deposunda bulunmaktadır ve diğer projeler tarafından kullanılıyor olabilir. Aşağıda dosya açıklama sayfasındaki açıklama gösteriliyor.

Açıklama

Tanım

Voice of America logo

Tarih Vectorized
Kaynak http://www.voanews.com
Üreten Voice of America
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)

Public domain

Lisanslama

Public domain
Bu içerik ABD federal hükûmetinin resmî radyo ve TV yayın kurumu olan Amerika'nın Sesi tarafından sağlandığından dolayı kamu malıdır.

Tüm kullanım şartları (telif hakkı bilgisi).


Lütfen dikkat; VOA'da yayınlanan fakat kaynağı Associated Press, Agence France-Presse veya Reuters gibi ajanslar olan ses, görüntü ve video dosyaları kamu malı değildir. Bu nedenle, bu telif etiketinin kullanıldığı içeriklerin kontrol edilmesi gereklidir.
Logo of the VOA
Trademarked
Bu çalışma bir veya daha fazla ülkede ticari yasalara tabi olabilecek tescilli marka içerir. Bu içeriği kullanmadan önce, lütfen kullanma amacınız doğrultusunda geçerli kullanım koşularını kontrol edin ve kullanma hakkına sahip olduğunuzdan emin olun. Bu ticari marka haklarının ihlal edilmemesini sağlamaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Genel sorumluluk reddi politikamıza bakınız. Bu markanın Wikimedia Commons veya Wikimedia Vakfında kullanılması ne de tersi bir durum, sahibinin izin verdiği anlamına gelmez.

Bu eklenmiş etiket, çalışmanın telif hakkı durumunu göstermez. Normal bir telif etiketi hala gereklidir. Template:Localized tag hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Public domain
Bu görüntü sadece geometrik şekillerden ve/veya metinden oluşmaktadır ve telif hakkında bulunabilmek için gerekli olan özgünlük eşiğine uymadığından bir kamu malıdır. Telif hakkı kısıtlamalarına tabi olmayan işbu dosya buna rağmen diğer kısıtlamalara tabi olabilir. Daha fazla bilgi için kamu malı veya Şablon tartışması:Metin-Şekil sayfalarına bakabilirsiniz.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel20.25, 4 Mart 201320.25, 4 Mart 2013 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli126 × 53 (1 KB)TrijnstelReverted to version as of 00:40, 3 January 2008
00.40, 3 Ocak 200800.40, 3 Ocak 2008 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli126 × 53 (1 KB)Doodledoo{{Information |Description=[[w:en:Voice of America|Voice of America logo. Usage restrictions are described [http://www.voanews.com/english/link_to_us.cfm here].}} |Source=Image:VOA Logo.jpg |Date=Vectorized January 2, 2008 |Author=United State

100 sayfadan fazlası bu dosyayı kullanıyor. Aşağıdaki listede sadece bu dosyayı kullanan ilk 100 sayfa gösterilmektedir. Tam listesi mevcuttur.

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Bu dosyanın daha fazla küresel kullanımını gör.

Üstveri