Vikihaber:Haber odası

Vikihaber, özgür haber kaynağı!
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Haber odasına hoş geldiniz! {{Geliştir}} veya {{Gözden geçir}} olarak etiketlenmiş yeni yazılan haberlere buradan ulaşarak, bu haberlerin yayınlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Geliştirilen haberler[düzenle]


Gözden geçirilecek haberler[düzenle]


Yeni yazılmış haberler[düzenle]


Vikihaber iş birliği projesi[düzenle]

Vikihaber şu an gerekli altyapıya sahip değil. Altyapıyı oluşturacak bir çok kural, yönerge vb. sayfa ya hiç açılmamış ya da çalışması yarım kalmış vaziyette. Bu proje ile Vikihaber'e gerekli altyapıyı oluşturmak hedeflenmiştir. Bu hedef doğrultusunda ilk olarak politika, kural, yönerge sayfaları çalışması yarım kalmışlar ve hiç başlanmamışlar olarak listelenecek. Ve sonra bu sayfalar tamamen işler vaziyete getirilecek. Bunun bir proje olmasıyla, çalışmanın belli kişilerden bağımsız ve zamanla katılacak yeni kullanıcılara da açık olması hedeflenmiştir.

Eksik olduğunu düşündüğünüz sayfaları alttaki başlıklara ekleyebilirsiniz. Ya da başlıklardaki mevcut bir sayfayı geliştirmekle çalışmaya koyulabilirsiniz. Tamamlanan sayfalar daha sonra oylamaya açılıp onaylanacaktır.

Yarım kalmışlar[düzenle]

Çalışması yarım kalmış politika, kural, yönerge ve şablon sayfalarını buraya ekleyiniz.

Hiç açılmamışlar[düzenle]

Hiç açılmamış ve açılması gereken politika, kural, yönerge ve şablon sayfalarını buraya ekleyiniz.

Not; Hazılayacağınız politika teklifine referans sağlaması için İngilizce vikipedideki politikalar yanlarına yazılmıştır. İsterseniz buradan interwikiler aracılığıyla başka bir dili de referans alabilirsiniz.

Bitirilmiş ve inceleme bekleyenler[düzenle]

Çalışması bitirilmiş bir sayfanın muhtemelen diğer kullanıcılar tarafından incelenme ihtiyacı vardır. Gerekli imla ve çeviri hatalarını düzeltebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz konuları ya da eleştirmek istediğiniz konuları lütfen mevcut sayfanın tartışma sayfasında belirtin.

Katılımcılar[düzenle]