Kullanıcı mesaj:Seksen

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikihaber, özgür haber kaynağı!

Elveda. Sizlerle birlikte olmak, bu siteye katkıda bulunmak çok güzeldi.

--seksen 18:52, 15 Temmuz 2012 (UTC)

Selam

Selam seksen, sanırım bir yanlış anlaşılma oldu. Ya da öyle olduğunu düşünmek isterim. Topluluk köy çeşmesinde bir konu başlatmış, herhalde karar tartışılacaktır ve hata düzeltilecektir diye umuyorum, ayrıca bu duruma çok üzüldüğümü bilmeni isterim.. yardım edebileceğim bir şey olursa, hazırım. Görüşmek üzere.. Kolay gelsin. --Nihan (mesaj) 12:04, 16 Temmuz 2012 (UTC)

  • Vikipedi'de olanlar yüzünden buraya tüm Viki'ye küsmene gerçekten üzüldüm. Bir yanlışlık var ve düzeleceğini umuyorum. Viki'ye geri dönmen dileğiyle... امپريان-ileti 21:56, 17 Temmuz 2012 (UTC)

Hoşgeldin

Kaç seneden beri neredesin, bir zamanların bürokratı... Tekrardan hoşgeldin. Uğurkent (mesaj) 22:19, 23 Aralık 2014 (UTC)

Hoş geldiniz

Tabi, her şeyden öte her zaman burada olan bir kullanıcıya hoş geldiniz demeyi yanlış görsem de, adet yerini bulsun diyeceğim. Uzun bir aradan sonra olsa da, tekrardan hoş geldiniz sevgili Seksen. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Eminim ki, değişikliklerimi uzaktanda olsa incelemişsinizdir. Hem hatırlarsanız, bir önce ki konuşmamızda Vikipedi'ye harcadığım zamanı artık Vikihaber için harcayacağım demiştim. Bende tamda bunu yapmaya çalışıyorum. Ama ne yazık ki, her yaptığım hamlede duraksama ihtiyacı hissediyorum.

İşte sizlerden tamda bu konuda, başta haber odasında ki kırmızı bağlantılar olmak üzere, genel anlamda Vikihaber'in kural, politika ve yönergerleri konusunda yardım almak istiyorum. Ne yazık ki, daha açık bir ifadeyle söylemem gerekirse, Vikihaber'de kurallar yok. Sadece iyi niyetli kullanıcılar var. Yani, tamam en azından kullanıcılar olarak şaşalı bir sayımız yok. Ama mümkün olabilecek minumum politika ve yönergelerden de mahrumuz. Hem, eğer inceleme fırsatınız olduysa ki, göz ucuyla da olsa bakmışsınızdır, köy çeşmesine bir mesaj bırakmıştım. Gördüğünüzü düşünüyorum. Nitekim, biliyorsunuzdur, Köy çeşmesi sadece bütün projelere gönderilen ingilizce Vikimedya mesajlarından ibaretti. Bende biraz toparladım. Arşivledim.

Sizleri bulmuşken Vikihaber hakkında konuşmak istiyorum. Hem, son haberiniz içinse gerçekten de çok ama çok teşekkür ederim. Gerçekten de emeğinize sağlık. Görüşmek üzere. Geri dönüşünüzü bekliyorum.--🎤 Merhabaviki (mesaj) 21:45, 7 Nisan 2016 (UTC)