İçeriğe atla

Cliff Richard ve Robbie Williams, Blue grubuna arka çıktı

Vikihaber, özgür haber kaynağı!

15 Nisan 2011, Cuma

Cliff Richard ve Robbie Williams, Eurovision yarışmasında Birleşik Krallığı temsil edecek müzik grubu Blue'ya destek çıktı.

One Love ve All Rise gibi hit şarkılar yapan Blue grubu 2005 senesinde dağılmıştı. Solo kariyerlerine devam eden grup üyeleri 2010 yılında tekrar bir araya geldi. Tekrar birleşen grup 14 Mayıs'ta Almanya'nın Düsseldorf kentinde yapılacak Eurovision yarışmasında Birleşik Krallık için yarışacak. Gelecekte yayınlanacak BBC belgeselinde çeşitli şarkıcıların Blue'ya destek görüntüleri yer alacak.

1968 senesinde Eurovision'da ikinci gelmeyi başaran Richard, The Sun gazetesine şu açıklamalarda bulundu; "Yakışıklı çocukların harika şarkılar söylediği genç bir pop grubu bunu kazanabilir ve aynı zamanda 100 milyon insana kendini izletebilir. Blue'nun anımsadığım çoğu insandan daha fazla şansı var."

Robbie Williams ise şu sözleriyle gruba destek çıktı; "Bence, Blue gerçekten, gerçekten iyi iş çıkaracak". Ayrıca sanatçı sözlerine şunları da ekledi; "Onlarında herkes kadar şansı var. İyi şanslar, ödülü eve getirin."

Grup yarışmada "I Can" şarkısını seslendirecek.

Kaynaklar