Charlie Sheen tekrar ekranlarda

Vikihaber, özgür haber kaynağı!
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

27 Temmuz 2011, Çarşamba

Kültür ve eğlence
Kültür ve eğlence

Cole Thomas The Course of Empire Destruction 1836.jpg

Kültür ve eğlence ile ilgili diğer haberleri görmek, değiştirmek veya başlatmak için, Kültür ve eğlence Portalına gidin.
Kültür ve eğlence ile ilgili diğer haberler
Charlie Sheen

Two and a Half Men dizisinden kovulan Charlie Sheen, "Anger Management" isimli yeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Sheen önceki dizisinde mülayim ve sakin bir karakteri canlandırırken bu dizide tam tersi bir karakteri canlandıracak. Sheen'in canlandıracağı karakter öfke terapisi alan bir karakter olacak.

Sheen oynayacağı bu karakterin esin kaynağı 2003 yapımı Asabiyim filmindeki bir karakter. Adam Sandler ve Jack Nicholson'ın başrolleri paylaştığı bu filmde Adam Sandler'in canlandırdığı Dave Buznik karakteri hapise düşmemek için öfke terapisi almaya başlar. Sheen'in oynacağı karakter ise bu karakterden esinlenerek kaleme alınmış. Sheen dizi hakkında şöyle konuştu; "Bu diziyi seçtim çünkü, bir sitcomda öfke kontrolüne ihtiyacı olan bir rolü oynamanın eğlenceli olacağını düşündüm. Bence bu cok güzel bir konsept".

Anger Management dizisinin yayın tarihleri ise henüz belli değil. Sheen bu dizide reyting oranına göre para alacak, bu da büyük paralar alabileceği ihtimalini gözler önüne seriyor. Eğer dizi istenen reyting oranlarını yakalayabilirse 90'dan fazla bölüm çabucak sipariş edilecek ve çekilecek.

Kaynaklar


Bookmark-new.svg