Tartışma:Caner Erkin Inter'e transfer oldu

Vikihaber, özgür haber kaynağı!
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Yeni kaynakçalar

Mevcut haber kaynaklarında, Fenerbahçe'de Caner Erkin'in geleceği hakkında belirsizlikten, Galatasaray derbisi öncesi yaşadıklarından yada kadro alınmayışından bahsetmiyor. En azından ben görmedim. Öyleyse yeni kaynakçalarla doğruladıktan sonra, tam teşekküllü habercilik yapıldığı için keyfini çıkaralım, değil mi? Ellerine sağlık, denildiği gibi, her şey doğrulanabilir olmadır. Eh, haberlerinde bir mesuliyeti var.--Merhabaviki (mesaj) 14:19, 4 Haziran 2016 (UTC)

Merhabaviki açıkçası iyi niyet diye bir şey göremiyorum ben ortada. Bu maddeler benim değil, ben eklerim, ben geliştiririm, sen geliştirirsin başkası gelir geliştiririr. "Bu maddeleri sadece Urungu97 geliştirecek, bilgiyi o girecek." gibisinden bir politika yok açıkçası. Şunu yazıp eklemek çok zor geldi sanırım. Ya da belirttiğim gibi yeni bir politika çıktı. Hangisi? O kadar işin içinde haber eklemek ve böyle iyi niyetsiz görüşlerle karşı karşıya kalmak epey kötü bir durum. Bu haber ile bundan sonra uğraşmayacağımı bilmenizi isterim. Bırakalım geliştir olarak kalsın. Geliştirmeye çalışanı da uyarırım sadece ben düzenleyebiliyorum orayı sen yapma bir şey diye. Cidden geçmişe dönüp şöyle bir baktığın zaman bunu bir kere değil iki kere değil neredeyse açtığım her haberde yaptığını göreceksin. Uyarmak istiyorsan maddeyi düzenleyip gerekli bilgiyi/uyarıyı ileti sayfama bırakabilirsin. Uzun lafın kısası parmaklarını bu tartışmayı açmak veyahut tarih şablonununu geliştir şablonuna çevirmek gibi şeyler yerine basit bir kaynak bulup eklemek için kullanabilirdin. İyi niyet göremiyorum.--Urungu97 (mesaj) 16:16, 4 Haziran 2016 (UTC)
Haklısın ama, çok büyük bir sorun var Urungu97 :) çünkü ben sporla ilgilenmiyorum. Yani ilgi alanım hiç değil. :) Öte yandan evet; en başta da dediğim gibi, haberlerle uğraşacağız ki, tam teşekküllü haberci olalım :) sonra, keyfini sürelim, değil mi? Hem iyi niyet yok derken? :) Aksine, ben adım adım ilerlememizi istiyorum. Öyle bir an gelsin ki, mükemmel olalım. Hadi ama Urungu, sen bunu yapabilirsin. Ben bu zamanları Vikihaberi ve haberciği öğrenme çağımız olarak kabul ediyorum. Hem, geçenler de tekrardan, Uranyum97 olarak engel yiyince, bıraktığını düşünmüştüm. Galiba, bu tepkin sadece puntoları görmenden kaynaklanıyor. İyi olmuş. İçini döktün. Hakkımda ki, düşünceni öğrendim, engelkoyan. :) Ayrıca, ilk yorumumu gülümseyerek okursan, daha iyi anlayabilirsin.
Ama iyi güldüm. :))--Merhabaviki (mesaj) 17:17, 4 Haziran 2016 (UTC)
Ayrıca, haber verdim. Onlarda yardım ederlerse güzel olur.--Merhabaviki (mesaj) 19:01, 4 Haziran 2016 (UTC)