Take That grubunun özel konukları

Vikihaber, özgür haber kaynağı!

13 Nisan 2011, Çarşamba

Dosya:Take That pop art.jpg
Take That grubu

İngiliz pop grubu Take That 4 Nisan'da Pet Shop Boys grubunun onlara Progress Live 2011 turnelerinde konuk olacağını duyurdu.

Pet Shop Boys bu olayı şöyle yorumladı; "Take That'in şüphesiz 2011'in en heyecan verici organizasyonlarından biri olacak Progress şovuna ve turnesine katılma davetini memnuniyetle kabul ettik. Pop müziğin muazzam bir kutlaması olacak her bir geceyi sabırsızlıkla bekliyoruz."

Take That grubu üyesi Robbie Williams Pet Shop Boys ile daha önce She's Madonna ve We're the Pet Shop Boys gibi bazı ortaklaşa single çalışmaları gerçekleştirmişti. Williams konu hakkında şunları söyledi; "Ben Pet Shop Boys'un büyük bir fanıyım. Bu yüzden benim için onları her gece izlemek büyük bir sevinç olacak." Grup üyelerinden Gary Barlow ise Pet Shop Boys'un hayatında satın aldığı ilk cd olduğunu söyledi.

Progress turnesi, Take That'in 1995'den bu yana tüm grup üyeleriyle yapacağı ilk konser olacak. Turne İngiltere eyaletlerini ve bazı Avrupa ülkelerini kapsayacak. Turnenin ön müzik grubu olacak Pet Shop Boys 40 dakikalık bir gösteri sunacak. Pet Shop Boys 2009 senesinden İngiltere'nin en prestijli ödüllerinden biri olan BRIT ödülleri'nden "Müziğe Üstün Katkı Ödülü" sahibi olmuştu. Bir sene sonra ise bu ödülü Williams da kazanmıştı.


Kaynaklar