İçeriğe atla

İngiliz Pop Yıldızı Robbie Williams çekimler için Sofya'ya gitti

Vikihaber, özgür haber kaynağı!

9 Şubat 2011, Çarşamba

İngiliz pop yıldızı Robbie Williams ve Take That müzik grubu üyeleri geçen salı akşamı Sofya'ya geldi. Grup üyelerinden Mark Owen gazetecilere verdiği ilk ayaküstü röportajında grubun Bulgaristan'a ilk kez gelişi olduğunu anlattı. Ve gelecek seferki seyahatlerinde bir konser vermeyi düşündükleri belirtti.

Grup üyeleri Williams, Owen, Gary Barlow, Howard Donald ve Jason Orange son şarkılarından birinin video klibini filme almak Sofya'ya geldiler. Klip, Boyana Film Stüdyoları'nda çekilecek. Bu klibin, grubun "Kidz" isimli 21 Şubat 2011'de çıkacak en son teklisinin klibi olması muhtemel.

Grup 1990'lı yıllarda çok popüler olmuştu. Daha sonra 1995'de Williams'ın gruptan ayrılması ile bir takım hayranlarını kaybettiler. Bir sene sonra 1996 senesinde grup resmi olarak dağılmıştı. Ve bundan 10 sene sonra Williams olmadan tekrar birleşmişler ve başarılı bir albüm çıkarmışlardı. Daha sonra grup üyeleri tarafından sürekli davet edilen Williams'da 2010 yılının yazında gruba dahil olduğunu duyurmuştu. Ve "Kidz" şarkısınında içinde olduğu "Progress" albümlerini 2010 senesinin Kasım ayında piyasaya sürmüşlerdi.

Kaynaklar