İçeriğe atla

Vikihaber:Haber etiketleri

Vikihaber, özgür haber kaynağı!

Haber etiketleri, maddelerde Vikihaber'e uygun olmayan veya muhtemel problemlere yol açacak bir durum olduğunda başvurulan, ya da Vikihaber'in düzenlemesine yardımcı olan sıkça kullanılan şablonlardır. Haberin durumunu bildirerek kullanıcıları habere katkıda bulunurken bilgilendirmeyi amaçlar, haberde yer alan sorunları, haberin tamamlanma aşamasını vs. bildirir.

Bu liste mevcut şablonların neler olduğu konusunda fikir vermesi amacıyla düzenlenmiştir. Bu listeye konduktan sonra şablonlarda değişiklik yapılmış olabilir. O nedenle son halini şablonun kendi sayfasında görmeniz daha uygun olacaktır. Siz de ihtiyaca göre yeni şablonlar oluşturup bu sayfaya ekleyebilirsiniz.

== {{Çalışma var}} ==

Çalışma var

Bu sayfada devam eden bir çalışma vardır.
Siz de yardım etmek istiyorsanız ya da çalışma yarıda kalmışsa, çalışmaya katılan kişilerle iletişime geçip, sayfanın durumunu onlara sorabilirsiniz.
Sayfanın geçmişine bakıldığında, sayfa üzerinde 7 günden daha uzun bir süredir değişiklik yapılmadığı gözleniyorsa, bu şablon sayfadan kaldırılabilir.


== {{Düzenle}} ==

== {{Eksik}} ==

== {{Gözden geçir}} ==


== {{Kategorisiz}} ==

== {{Sil}} ==

Bu sayfa, Vikihaber'in hızlı silme politikası gereğince silinmesi için etiketlenmiştir ve bir hizmetlinin incelemesini beklemektedir. Sayfanın silinmemesi gerektiğini düşünüyorsanız, bu şablonu kaldırmadan nedeninizi tartışma sayfasında belirtiniz ya da sayfayı, silinme gerekçelerini ortadan kaldıracak biçimde düzenleyiniz.

Silme nedeni: belirtilmemiş


== {{Taraflı}} ==


== {{Terk edilmiş}} ==