Kullanıcı mesaj:Szoszv

Vikihaber, özgür haber kaynağı!
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
  • Orası Google FeedBurner kullanıyor. Yakında bizde o sisteme geçeceğiz ve normal görünecek. Şu gördüğünüz sayfada sorun yok.--Reality 14:19, 4 Şubat 2010 (UTC)

Merhaba Szoszv, İmece yöntemiyle gerçekleşmekte olan Uluslararası Haber Projesi'ne hoşgeldin
Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Vikihaber'de şu an 1.184 madde bulunmaktadır.

Yardım istemekten çekinmeyin, bütün VikiHaber kullanıcıları size yardımcı olacaklardır. Tartışma sayfalarına ve kullanıcılara mesaj yazdıktan sonra imzanızı atmayı unutmayın!.

Deneme tahtasında serbest denemelerinizi yapabilirsiniz

Wikinews-logo-tr.png VikiHabere başlamak için daha fazla beklemene gerek yok. İhtiyaç duyacağın bütün bilgileri buradan alabilirsin.

Vikihaber, diğer kardeşleriyle birlikte geniş bir ailedir:

  • Bir konu hakkında ansiklopedik bilgi vermek istiyorsan Vikipedi'ye
  • Telif hakkı kaybolmuş bir eseri eklemek istiyorsan Vikikaynak'a
  • Önemli ve özlü sözleri eklemek istiyorsan Vikisöz'e
  • Sözcük ve sözcük türleri hakkında bilgi eklemek istiyorsan Vikisözlük'e
  • Canlı türleri hakkında bilgi eklemek istiyorsan Vikitür'e
  • Bir şeyin nasıl yapıldığını tarif etmek istiyorsan Vikikitap'a katkıda bulunabilirsin. Kolay gelsin!

Reality 20:17, 7 Şubat 2010 (UTC)

  • Oluşturduğunuz haber uygun değildir çünkü 3 gün önceden haber oluşturulmaz. 3 gün sonra haberin içeriğini silip baştan yazabilirsiniz.--Reality 14:24, 8 Temmuz 2010 (UTC)
  • İyigünler Szoszv. Oluşturduğun haberi beğendim eline sağlık gerçekten güzel olmuş. 4 kategoriden 3'nde tam puan verdim:) Yanlız ufak bir ricam olacak. Ana sayfadaki başlıkları Şablon:Başlık 1, Şablon:Başlık 2, Şablon:Başlık 3, Şablon:Başlık 4'ü güncelleyebilir misin? Güncellemek için Ana Sayfa'daki son haberler kısmından haberler seçebilirsin. Güncelleyebilirsen gerçekten minnettar kalırım. Teşekkürler iyi bayramlar:)--Reality 13:08, 18 Kasım 2010 (UTC)
  • Selamlar. Kategori:Ülkelerine göre haberler'de biraz karışıklık olmuş. Kategori:Tanınmayan veya büyük oranda tanınmayan ülkelere göre haberler ve Kategori:Asya'daki tanınmayan veya büyük oranda tanınmayan ülkelere göre haberler ayrı ayrı görünüyor birde bunun Orta Doğu'suna sil şablonu koymuşsun bunlar kalmış. Haber vereyim dedim uygun olanı birşeyler ayarlayabilirsiniz. Kolay gelsin.--Reality 08:45, 7 Mart 2011 (UTC)

ana sayfa

Selam Koc. İngilizce ana sayfanın görünümü için mediawiki sayfasında bir kod var. Sanırım bu yüzden düzgün görünmüyor bizde. [1] Main page yazan yeri kastediyorum. --Szoszvmesaj 09:47, 26 Haziran 2011 (UTC)

Büyük ihtimalle öyle birşeyler var=) Bir tam olarak yapmak istediğim tüm şeyleri katıyım. Sonra bir yerlerden yardım bulucam umarım=) Koc61 12:50, 26 Haziran 2011 (UTC)