Kullanıcı mesaj:Bora

Vikihaber, özgür haber kaynağı!
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

  • Lütfen yazdıklarınızın, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini Edycja-18.pngkullanarak imzalamayı unutmayın!. Bu arada unutmadan söyleyeyim turuncu şeridi çok seviyorum.

Mesaj Arşivim

[[{{{bağlantı}}}|   ]]
[[Resim:{{{resim}}}|{{{en}}}|{{{boy}}}]]Midibüs

  • Uyarınız için teşekkürler.--Reality006 19:20, 21 Kasım 2009 (UTC)
  • Kategori oluştururken KKTC değilde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti şeklinde kullanımlar tercih edilmelidir. Ayrıca haberlerde öne çıkan kişiler kategori olarak eklenmelidir. Aksi takdirde aşırı yoğunluk oluşmaktadır.--Reality006 20:51, 22 Kasım 2009 (UTC)

Merhaba

Değerli Bora,

Umarım iyisinizdir. Vikihaber'in son değişikliklerinde sizi görünce çok sevindim. Yanlış hatırlamıyorsam, Ankara'da TRT kurumunda çalışmıştınız. Yani, medya konusunda tecrübeniz vardır. Zaten gördüğüm üzere eski bir kullanıcısınız. Sizlerden bu yaz zamanlarında ve tabiki de devamında da, Vikihaber'le ilgilenip ilgilenemeyeceğinizi soracaktım. Nitekim, 2 ay önce, sevgili Çalıştay'a gönderdiğim mesajda da, bahsetmiştim. Hem Vikipedi ve hemde Vikihaber için mayıs ve haziran aylarında müsait olamayacağımdan bahsetmiştim. Şükür ki, bitiyor. :)

Velhasıl, sizlere bir soru sormak istiyorum. Haber odasında yer alan gözden geçirilecek haberler bölümünde, yayınlanmayı bekleyen haberler var. Çıkmaz şu ki, bir haber en geç 7 gün içinde yayınlanmalıdır. Maalesef o haberlerse 7 günden eski haberler. Öyleyse, bu yayınlanmayacak olan haberler hakkında silme işlemi talebinde bulunabilir miyim? Fakat, bir de silme kritelerlerinden hangisini uygulayacağı konusu var. Bir öneriniz var mıdır? Yada bu konuda alınmış bir karar, gözden kaçırdığım bir yönerge mevcut mudur?

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Sevgilerimle--Merhabaviki (mesaj) 06:31, 30 Haziran 2016 (UTC)