İçeriğe atla

Vikihaber:Genel sorumluluk reddi/çekirdek

Vikihaber, özgür haber kaynağı!
Bu sayfa Türkçe Vikihaber'in resmi politikalarından biridir. Sayfanın içeriği, uygulanması gereken bir standart olarak kullanıcılar tarafından benimsenmektedir. Sayfada değişiklik yapmadan önce, bu değişikliklerin kullanıcılardan onay aldığına emin olun. Uygun görmediğiniz bir madde varsa, tartışma sayfasında sebepleri ile açıkça belirtin.

Genel sorumluluk reddi - VikiHaberi kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır! VikiHaber sakıncalı olabilecek içeriğe sahip olabilir. İçerik ve alıntıların doğru olması için editörler tarafından çaba harcanmaktadır, ancak doğru olmayan veya hatalı bilgiler içerebilir.

VikiHaber Doğru Bilgiyi Vermek İçin Çalışmaktadır. Ama İçeriğin Doğruluğunu Ve Uygunluğunu Garanti Etmez

VikiHaber alıntılardan oluşan bir online açık içerik özetidir. İçeriğin World Wide Web tarayıcısı olan herhangi bir birey tarafından değiştirilmesine izin verilmiştir. Bunun için burada bulunan bilgi ve içeriğin uzmanlar tarafından oluşturulmadığı unutulmamalıdır.

Yazarlar, katılımcılar, yöneticiler hiçbir şekilde yanlış bilgi veya iftiradan dolayı içerikten sorumlu tutulamaz.

VikiHaber özet sözleşmesinde bahsedilen veya kullanılan, markalar, hizmet markaları, kolektif markalar, tasarım hakları veya kişilik hakları gibi içerikler sahiplerine aittir. Burada kullanılanlar GFDL lisans programı kapsamındadır ve makaleler orjinal yazarlarının yazdıklarına bilgilendirmek amacıyla benzetilmektedir ama bu başka amaçlar için kullanılıyor anlamına gelmez.

Buradaki bilgilerin bulunduğunuz bölgede veya ülkede yasalara aykırı olabileceğini unutmayın. VikiHaber herhangi bir yasa ihlali teşvik etmez. VikiHaber Amerika'da bulunan sunucularda depo edildiği için Amerika Birleşik Devletleri Anayasası, Birinci Değişikliği ve Vikipedi ilkeleri altında, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesine uygun şekilde politika izlemektedir. Ülkenizdeki yasalar Birleşmiş Milletler kapsamı altında Amerika Birleşik Devletleri yasaları veya ilkeleri kadar konuşma özgürlüğü ve koruma tanımıyor olabilir. VikiHaber bu yasaların herhangi bir potansiyel ihlal veya ihlalinden sorumlu tutulamaz.

VikiHaber üniformalı Hakem değildir; okuyucuların hatalarının düzeltilmesi veya herhangi bir amaca uygunluk konusundaki zımni garantiler olmadan bunu yapmak için hiçbir yasal görevi yoktur ve bu nedenle burada okuduğunuz tüm bilgiler %100 hatasız ve doğru olmayabilir. Sizlerde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Bu sayfayı okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.


Not: Bu politikanın tamamı burada yer almamaktadır, tamamına Bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Herhangi bir durum söz konusu olduğunda İngilizce sürüm geçerli olacaktır.