Kullanıcı mesaj:Sezgin İbiş

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikihaber, özgür haber kaynağı!
(Kullanıcı mesaj:İncelemeelemani sayfasından yönlendirildi)

Hoş Geldin!

Hoş Geldin Sezgin İbiş!

Bizler, güvenilir, tarafsız, uygun ve eğlenceli haberler sunmayı kendine ilke edinmiş bir grup gönüllüyüz. Bütün içerik özgür lisans ile yayınlanmıştır. İçeriğimizi sürekli olarak özgür yeniden dağıtıma ve kullanıma uygun yaparak, küresel sayısal ortaklara katkıda bulunmayı umut ediyoruz. Vikihaber haberleri, adil ve tarafsız haber vermek için tarafsız bakış açısı ile yazılır. Vikihaber sizin sayenizde var! Biz, dünyanın dört bir yanından çok geniş çeşitte haberlere katkıda bulunan insanlardan oluşan, çeşitli bir topluluk yaratmak istiyoruz. Vikihaber'e katkıda bulunmak için, Vikihaber'e girişi okuyun ve haber odasını ziyaret edin.

Vikihabere başlamak için daha fazla beklemene gerek yok. İhtiyaç duyacağın bütün bilgileri buradan alabilirsin

İletişim
için
Köy çeşmesi
Ortak çalışma
alanı için
Topluluk portalı
Bir konu hakkında ansiklopedik bilgi vermek istiyorsan
Vikipedi
Bir terimin sözlük açıklamasını yapmak istiyorsanız
Vikisözlük
Telif hakkı kaybolmuş bir eseri eklemek istiyorsan
Vikikaynak
Bir şeyin nasıl yapıldığını tarif etmek istiyorsan
Vikikitap
Özlü sözleri eklemek istiyorsan
Vikisöz

Kolay gelsin... --Reality 19:17, 9 Haziran 2011 (UTC)

Teşekkürler, eylemlerim devam edecek... :) incelemeelemani 23.59, 9 Haziran 2011 (UTC)[yanıtla]

  • Ayrıca sözleri şurdaki gibi özel şablonlarlar belirtebilirsiniz.--Reality 21:40, 9 Haziran 2011 (UTC)

Merhaba

Merhaba İncelemeelemani, öncelikle yaptığın katkılar için çok teşekkürler. Yazdığın haberlerde kişiler tarafından söylenen sözleri kalın yazmak yerine yatar yazmak ya da {{alıntı2|metini buraya girin}} gibi şablonlar kullanırsan yazdığın haberler daha okunaklı olur. Bir bir kere iç bağ(mavi bağlantı) verdikten sonra ikinci iç bağı vermeye gerek yok. Yani "Taner Yıldız" ismine bir mavi bağlantı yeterli. Herhangi bir konuda yardım edebileceğim bir şey olursa, soru sormaktan çekinme. İyi vikilemeler. Koc61 21:48, 9 Haziran 2011 (UTC)

Vikipedi hizmetlilik

Merhaba İncelemeelemani, Vikipedi'de ben ve Seksen'in de içinde bulunduğu 3 tane Vikipedi:Hizmetlilik başvurusu devam etmekte. Adaylığın sağlıklı geçmesi açısından eğer olumlu veya olumsuz oy ya da yorum yaparsanız gerçekten sevinirim. Sevgiler. Duke ϡ»» ileti ^^ 21:10, 9 Ağustos 2011 (UTC)

Haberler

Merhaba. Açtığınız kaliteli haberleri takdir ederek izliyor, devamını bekliyorum. Haberlerde kategori olarak kıtaları da (Avrupa, Asya, Orta Doğu vs.) eklerseniz portallerin güncellenmesi açısından yararlı olur; çünkü portallerdeki son haberler bölümü, tıpkı ana sayfadaki gibi kategori sisteminden yararlanarak otomatik olarak güncelleniyor. İyi çalışmalar. --seksen 19:57, 17 Ekim 2011 (UTC)

Vikipedi

Merhaba i.e. Şu başlıkta Wikipedia yerine Vikipedi denilmesi daha doğru olur. Zira Vikipedi Türkçe versiyonun adı değil, Wikipedia'nın Türkçe'deki karşılığı. --Yabancı 17:48, 18 Ocak 2012 (UTC)

Ben metin içinde değişiklik yapmıştım. Başlığı da değiştirebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. --Yabancı 18:53, 18 Ocak 2012 (UTC)
Elinize sağlık. :) --Yabancı 16:11, 25 Ocak 2012 (UTC)

Geldim geldim!

  • Geldim geldim :) Katkıyı tek ben yapıyorum diye bırakmıştım ama iyi baya ilgilenmişsin. Utandım :( Empi-ileti 21:00, 6 Şubat 2013 (UTC)
  • Bu projeden umudu kestim açıkçası. Önümüzdeki hafta okullar açılıyor. Zaman bulursam ben de bir iki haber eklemeye çalışırım. Yardımcı olurum muhakkak :) Empi-ileti 11:17, 7 Şubat 2013 (UTC)

Selam. Burada hizmetli dahi bu kadar naaktif iken çeşmedeki önerilerini yapacak birisi bulamazsın.. Aguzer/\(ileti) 20:14, 21 Mayıs 2013 (UTC)